Rex HOMS-310-K A+D+FR+FL+AZG træfræser
PDF
Rex HOMS-310-K A+D+FR+FL+AZG
pris efter forespørgsel
Kontakt sælgeren
Ring tilbage
Rex HOMS-310-K A+D+FR+FL+AZG træfræser - Machineryline
Rex HOMS-310-K A+D+FR+FL+AZG træfræser | Billede 1 - Machineryline
Rex HOMS-310-K A+D+FR+FL+AZG træfræser | Billede 2 - Machineryline
Rex HOMS-310-K A+D+FR+FL+AZG træfræser | Billede 3 - Machineryline
Rex HOMS-310-K A+D+FR+FL+AZG træfræser | Billede 4 - Machineryline
Rex HOMS-310-K A+D+FR+FL+AZG træfræser | Billede 5 - Machineryline
Rex HOMS-310-K A+D+FR+FL+AZG træfræser | Billede 6 - Machineryline
Rex HOMS-310-K A+D+FR+FL+AZG træfræser | Billede 7 - Machineryline
Rex HOMS-310-K A+D+FR+FL+AZG træfræser | Billede 8 - Machineryline
Rex HOMS-310-K A+D+FR+FL+AZG træfræser | Billede 9 - Machineryline
Rex HOMS-310-K A+D+FR+FL+AZG træfræser | Billede 10 - Machineryline
Rex HOMS-310-K A+D+FR+FL+AZG træfræser | Billede 11 - Machineryline
Rex HOMS-310-K A+D+FR+FL+AZG træfræser | Billede 12 - Machineryline
Rex HOMS-310-K A+D+FR+FL+AZG træfræser | Billede 13 - Machineryline
Rex HOMS-310-K A+D+FR+FL+AZG træfræser | Billede 14 - Machineryline
Rex HOMS-310-K A+D+FR+FL+AZG træfræser | Billede 15 - Machineryline
Er du interesseret i reklamen?
1/15
PDF
Pris:
efter forespørgsel
Forhør om pris
Giv mig besked, hvis prisen ændrer sig
Kontakt sælgeren
Mærke: Rex
Model: HOMS-310-K A+D+FR+FL+AZG
Type: træfræser
År: 1985
Sted: Belgien Heule (Kortrijk)6451 km to "United States/Columbus"
Identifikationsnummer på forhandlerinventar: 5959
Oprettelsesdato: 15. apr. 2026
Beskrivelse
Frekvens: 50 Hz
Spænding: 380
Tilstand
Tilstand: brugte
Yderligere serviceydelser
Flere oplysninger — Rex HOMS-310-K A+D+FR+FL+AZG træfræser
Machine number: 18.066
Working height: 740-750 mm
Max working width: 305 mm
Min working width: 50 mm
Max workpiece height on 2 sides: 310 mm
Max workpiece height on 4 sides: 160 mm
Min workpiece height: 17 mm
Feed speed steplessly adjustable: 10-60 m/min
motors: bottom 11 kW, top 11 kW, right 7.5 kW, left 11 kW
feed motor: 7.5 kW
motor height adjustment: 1.5 kW
Four-sided planer
speed 5,500 rpm
driven top and bottom feed rollers
Vigtigt
Dette tilbud er kun til information. Indhent nærmere oplysninger hos sælgeren.
Købstips
Sikkerhedstips
Bekræftelse af sælger
Priskontrol
Køb ikke produkter med en for lav pris i forhold til den gennemsnitlige pris for lignende udstyr.
Tvivlsom forudbetaling
Varianter af denne form for svinder omfatter:
  • Overførsel af forudbetalingen til kortet
  • Overførsel til mellemmandens konto
  • Overførsel til en firmakonto med et lignende navn
  • Erstatning af egne oplysninger på en faktura fra en reel virksomhed.
Fandt du et svindelnummer?
Giv os besked
Sikkerhedstips
Lignende reklamer
Træfræser
1984
Slovakiet, Kežmarok
Optimall, s.r.o.
3 år på Machineryline
Træfræser
1990
Slovakiet, Kežmarok
Optimall, s.r.o.
3 år på Machineryline
Pris efter forespørgsel
Sælger du maskiner eller køretøjer?
Det kan du gøre hos os!
6.8 HK (5 kW)
Tyskland, Egenhofen
Graf Maschinenhandel GmbH
2 år på Machineryline
Brandt F 10 træfræser
1
Spænding 380
Belgien, Heule (Kortrijk)
Vebim NV
4 år på Machineryline
0.68 HK (0.5 kW)
Spænding 220
Belgien, Heule (Kortrijk)
Vebim NV
4 år på Machineryline
IMA træfræser
1
Maksimal borediameter 180 mm Højde på arbejdsbord 600 mm Motorydelse 3,3 kW Spænding 380
5.44 HK (4 kW)
7.48 HK (5.5 kW)
Spænding 220
5.44 HK (4 kW)
Spænding 400
7.48 HK (5.5 kW)
Spænding 400
Chambon træfræser Chambon træfræser
2
2.99 HK (2.2 kW)
2.99 HK (2.2 kW)
LYON FLEX træfræser LYON FLEX træfræser LYON FLEX træfræser
2.45 HK (1.8 kW)
Spænding 220/380
7.48 HK (5.5 kW)
Spindeldiameter 30 mm Spindelhastighed 10.000 o/min